Dziś trochę nietypowo, choć pozostajemy w temacie rzeczy „do zjedzenia”. Jak wiadomo, Święta zbliżają się dużymi krokami i na pewno rozglądacie się już za prezentami dla najbliższych. Z tej okazji mam dla Was kilka propozycji prezentowych ze sklepu www.trendsetterka.com, które chciałabym Wam polecić. Na początek coś dla osób, które – podobnie jak ja – nie rozstają się ze  swoim laptopem: 15,6-calowe ubranko z nadrukowanymi filiżankami. W końcu jak długie godziny przy komputerze to i kawa lub herbata, prawda?

A jak herbata to koniecznie ozdobne pudełko. Mój faworyt:

Na koniec trochę apetycznej biżuterii, której w tym sklepie nie brakuje: pierścionek „jagodowy”, kolczyki „czerwone jabłka” i "kawałki truskawek" oraz pierścionek „czekoladowe toffi” (nazwy zgodne ze skojarzeniami).

Więcej prezentowych inspiracji, w tym bardzo ciekawe torebki (sama jestem właścicielką jednej z nich), zegarki na łańcuszku i duży wybór oryginalnej biżuterii znajdziecie na www.trendsetterka.com. Polecam 🙂

—————

* wpis sponsorowany + jestem bardzo zadowolona z torebki i uwielbiam tą stronę:-)

 

Browse posts by ingredients:
Thank you for posting a comment.

I read all comments, but unfortunately I can't answer them all. Before posting a question, make sure nobody has asked a similar one (this will be facilitated by the search engine included in the comments). Comments with links may not be published.

Blog author

18 comments posted
Search in comments