Tak, już jest! Najsłodsza aplikacja w Polsce ;-).

 

 

Aplikacja Moje Wypieki do pobrania z App Store!

Jest śliczna i pachnąca wypiekami, a ja tak bardzo się cieszę :-).

 

Aplikacja Moje Wypieki jest dostępna na urządzenia iPhone, iPod oraz iPad z zainstalowanym systemem operacyjnym iOS 4.3 (i wyższe). Jej startowa wersja pobrana z App Store zawiera ponad 1000 przepisów i blisko 3000 zdjęć – wszystkie przepisy w niej zawarte są zgodne z tymi, które znajdują się na blogu mojewypieki.com.

Do działania aplikacji nie jest wymagana połączenie z internetem (pracuje w trybie off-line) i jest całkowicie bezpłatna.

 

Aplikacja jest pięknie i smacznie zaprojektowana, pozwala na szybkie przeglądanie przepisów i ich wyszukiwanie, przeglądanie galerii zdjęć, tworzenie listy zakupów, podzielenie się przepisem z przyjaciółmi na Facebooku.

Swoje ulubione przepisy możecie oznaczyć jako ulubione (serduszkiem) tak, by szybko do nich wrócić lub (koszykiem) jeśli chcecie mieć możliwość utworzenia listy zakupów i odznaczania kupowanych produktów. Klikając na @ (małpę) możecie udostępnić przepis swoim znajomym na Facebooku, Twitterze lub wysłać cały przepis wraz ze zdjęciem na wskazany adres e-mail.

Jeśli zechcecie pobrać najnowsze przepisy, które pojawiły się na blogu, skorzystajcie z zakładki "Informacje" i wybierzcie z menu "Baza przepisów". Jeżeli dostępne będą nowe przepisy, będziecie mogli je pobrać przyciskając guzik "Pobierz".

 

Za pracę nad aplikacją i spełnienie mojego marzenia, dziękuję Marcinowi z ICODE.pl. Marcin, jesteś WIELKI :-).

Chciałam jeszcze wspomnieć, że cały proces tworzenia aplikacji i integracji z blogiem był dużym wyzwaniem i aplikacja będzie poprawiana i dostosowywana, więc proszę o duużą wyrozumiałość i cierpliwość.  Można przyjąć, że jest to wersja beta ;-).

 

Życzę przyjemnego użytkowania!

 

dorota
—————————————–
Masz jakieś pytania, uwagi, sugestie a może zauważyłeś błąd? – koniecznie poinformuj o tym app@mojewypieki.com

 

Przeglądaj wpisy po składnikach:
Dziękuję za zamieszczenie komentarza.

Wszystkie komentarze czytam, choć niestety, nie dam rady na wszystkie odpowiedzieć. Zanim zamieścisz pytanie upewnij się czy nikt nie zadał podobnego (ułatwi Ci to wyszukiwarka zamieszczona w komentarzach). Komentarze z linkami mogą nie zostać opublikowane.

Autorka bloga

Opublikowano 174 komentarzy
Szukaj w komentarzach: