Tak, już jest! Najsłodsza aplikacja w Polsce ;-).

 

 

Aplikacja Moje Wypieki do pobrania z App Store!

Jest śliczna i pachnąca wypiekami, a ja tak bardzo się cieszę :-).

 

Aplikacja Moje Wypieki jest dostępna na urządzenia iPhone, iPod oraz iPad z zainstalowanym systemem operacyjnym iOS 4.3 (i wyższe). Jej startowa wersja pobrana z App Store zawiera ponad 1000 przepisów i blisko 3000 zdjęć – wszystkie przepisy w niej zawarte są zgodne z tymi, które znajdują się na blogu mojewypieki.com.

Do działania aplikacji nie jest wymagana połączenie z internetem (pracuje w trybie off-line) i jest całkowicie bezpłatna.

 

Aplikacja jest pięknie i smacznie zaprojektowana, pozwala na szybkie przeglądanie przepisów i ich wyszukiwanie, przeglądanie galerii zdjęć, tworzenie listy zakupów, podzielenie się przepisem z przyjaciółmi na Facebooku.

Swoje ulubione przepisy możecie oznaczyć jako ulubione (serduszkiem) tak, by szybko do nich wrócić lub (koszykiem) jeśli chcecie mieć możliwość utworzenia listy zakupów i odznaczania kupowanych produktów. Klikając na @ (małpę) możecie udostępnić przepis swoim znajomym na Facebooku, Twitterze lub wysłać cały przepis wraz ze zdjęciem na wskazany adres e-mail.

Jeśli zechcecie pobrać najnowsze przepisy, które pojawiły się na blogu, skorzystajcie z zakładki "Informacje" i wybierzcie z menu "Baza przepisów". Jeżeli dostępne będą nowe przepisy, będziecie mogli je pobrać przyciskając guzik "Pobierz".

 

Za pracę nad aplikacją i spełnienie mojego marzenia, dziękuję Marcinowi z ICODE.pl. Marcin, jesteś WIELKI :-).

Chciałam jeszcze wspomnieć, że cały proces tworzenia aplikacji i integracji z blogiem był dużym wyzwaniem i aplikacja będzie poprawiana i dostosowywana, więc proszę o duużą wyrozumiałość i cierpliwość.  Można przyjąć, że jest to wersja beta ;-).

 

Życzę przyjemnego użytkowania!

 

dorota
—————————————–
Masz jakieś pytania, uwagi, sugestie a może zauważyłeś błąd? – koniecznie poinformuj o tym app@mojewypieki.com

 

Przeglądaj wpisy po składnikach:
Dziękuję za zamieszczenie komentarza.

Wszystkie komentarze czytam, choć niestety, nie dam rady na wszystkie odpowiedzieć. Zanim zamieścisz pytanie upewnij się czy nikt nie zadał podobnego (ułatwi Ci to wyszukiwarka zamieszczona w komentarzach). Komentarze z linkami mogą nie zostać opublikowane.

Autorka bloga

Opublikowano 174 komentarzy
Szukaj w komentarzach:
  1. Warto przeglądać komentarze przed zadaniem pytania, była o tym mowa kilka, jeśli nie kilkanaście razy: jest bardzo duzo wersji Androida i pojawiaja sie błedy.

   1. Co nie zmienia faktu ze jako posiadaczka Androida czuje sie poszkodowana i stalo sie to piwodem zaprzestania sledzenia nowych przepisow.

    1. Co nie zmienia faktu, że bardzo wiele osób ma w abonamencie komórkowym pakiet internetowy i/lub zasięg WiFi i może wejść na stronę internetową Moich Wypieków :).

 1. Cześć,
  Czy jest planowana jakaś aktualizacja/odświeżenie aplikacji pod iOS7?

  Z przykrością stwierdzam, że wygodniej jest korzystać z mobilnej wersji strony na smartphone; ma tą przewagę, że można być zalogowanym, mieć dostęp do ulubionych dodanych za pomocą serwisu a nie aplikacji (które znikają tak czy siak przy okazji aktualizacji systemu :-/), oraz do komentarzy z których warto nieraz skorzystać przed przystąpieniem do robienia czegoś nowego.
  Fajnie by było, aby aplikacja wymuszała na systemie, aby nie wygaszał ekranu dopóki działa na pierwszym planie.

  Owszem, mógłbym za nią nawet zapłacić – bo korzystam często, dlatego nie wymagam darmowej. Pomyśl nad tym.

  Oraz, co najważniejsze: aplikacja zdecydowanie za dużo waży: 666MB !!! sama app’ka + u mnie 156MB dane i dokumenty (jak mniemam baza przepisów?). Łącznie daje to prawie 900MB.

  Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów!

  1. Tak, niestety nie w najbliższym czasie, ponieważ programiści są zajęci innym projektem. Ale przypuszczam, że w pierwszej połowie tego roku może się wyrobią :). 
   Niestety, do komentarzy w apce nie będzie dostępu.. Poprawienie wygaszania ekranu chyba było w planach.
   Tak, dużo waży, ale dzięki temu działa bez dostępu do internetu.. nie wiem, czy uda się to jakoś inaczej zrobić, podpytam.
   Dziękuję za opinię! 🙂

 2. Dorotko nie chce ci zaśmiecać maila wiec tu napisze. Była by możliwość dodać do przelicznika foremek (tak jak było ostaniu) o ile zwiększyć lub zmniejszyć liczbowo?? np o 1,5 porcji. Troche to meczące jest wpisywanie gramatury a tak to sama szybko w pamięci sobie przeliczyłam. Mam nadzieje ze wiesz o co chodzi Pozdrawiam

  1. Nie trzeba wpisywac wszystkich składników. Wystarczy jak w ilości wpiszesz 1 i wtedy pokazuje Ci o ile zwiększyć lub zmniejszyć ilość pozostałych. Ja zawsze tak robię.

  2. Nie trzeba wpisywac wszystkich składników. Wystarczy jak w ilości wpiszesz 1 i wtedy pokazuje Ci o ile zwiększyć lub zmniejszyć ilość pozostałych. Ja zawsze tak robię.

 3. Bardzo cieszę się z aplikacji na iphone’a. Jedyne co mi przeszkadza to białe litery na czarny tle w przepisach. Strasznie męczą się oczy.