Długo czekaliście, ale mam nadzieję, że było warto… ;-).

 

 

Najnowsza, cieplutka jeszcze, dobrze wypieczona wersja aplikacji Moje Wypieki na system IOS właśnie pojawiła się w AppStore. Ściągajcie i korzystajcie!

Co zostało poprawione?

  • dostosowano nową listę kategorii, uzupełniając podkategorie, by zgadzały się z nowymi podkategoriami wprowadzonymi na blogu
  • poprawiono problem ładowania się zdjęć
  • dodano import ulubionych przepisów oraz list zakupów z poprzedniej wersji aplikacji

Aby zainstalować aplikację należy ją pobrać z AppStore (jest darmowa), natomiast jeśli posiadacie starszą wersję wystarczy zrobić update.

Jak ściągać na apkę najnowsze przepisy z blogu? Wchodzimy w listę kategorii i robimy 'slide' z góry do dołu listy, jak podczas aktualizacji np. poczty. Najnowsze przepisy się pobiorą. Pamiętajcie, że przepis dodany na blogu dzisiaj, dopiero dnia kolejnego będzie można pobrać do aplikacji!

Marcin, bardzo dziękuję za Twoją pracę włożoną w budowę aplikacji! /Icode/

 

Uwaga: z przykrością muszę również poinformować, że niestety aplikacja Moje Wypieki na Androida nie będzie już kontynuowana.

 

Przeglądaj wpisy po składnikach:
Dziękuję za zamieszczenie komentarza.

Wszystkie komentarze czytam, choć niestety, nie dam rady na wszystkie odpowiedzieć. Zanim zamieścisz pytanie upewnij się czy nikt nie zadał podobnego (ułatwi Ci to wyszukiwarka zamieszczona w komentarzach). Komentarze z linkami mogą nie zostać opublikowane.

Autorka bloga

Opublikowano 117 komentarzy
Szukaj w komentarzach: