Mam dla Was niespodziankę :-).

Nowa, ulepszona i poprawiona wersja aplikacji Moje Wypieki na iOS (wersja  2.0.2) – jest już dostępna do ściągnięcia z App Store. To najsłodsza aplikacja na Twój telefon!

Teraz usuwacie starą wersję apki i… instalujecie nową!

(uwaga: znikną zapisane w niej ulubione przepisy i listy zakupów)

 

Aplikacja jest bezpłatna.

 

 

Co się zmieniło?

* Dostosowano szatę graficzną tak aby była zgodna z iOS 7 i iOS 8.

* Użyto natywnego komponentu do sherowania przepisów. Buttony pozwalające na wysherowanie przepisu znajdują się na jego końcu po przewinięciu w dół, nie na navigation barze.

* Zmniejszono paczkę instalacyjną. Obecnie aplikacja waży około 20 MB (poprzednio ponad 660 MB). Domyślnie aplikacja nie zawiera zdjęć (jedynie miniaturki) ale zdjęcia są pobierane automatycznie przy ich otwieraniu i zapisywane w pamięci (cache) tak, aby były dostępne w przyszłości (także w trybie off-line).

* Zmieniono sposób synchronizacji; aby zsynchronizować aplikację z blogiem należy przeciągnąć w dół listę kategorii. Aplikacja poinformuje o zakończeniu aktualizacji. Nowe przepisy są dostępne dla aplikacji następnego dnia po ich publikacji na blogu.

* Poprawiono wyszukiwanie, aby działało w czasie rzeczywistym (nie trzeba klikać przycisku "szukaj") – wyniki pokazywane są natychmiast po wpisaniu pierwszych liter.

* Poprawiono listę zakupów aby składniki były podzielone na kategorie tak jak są wylistowane w przepisach.

* Aplikacja wymaga systemu iOS 7+.

 

 

 

Dodatkowo: przepraszam za możliwe błędy i usterki. Aplikacja była testowana bardzo szczegółowo, ale czasem nie uniknie się problemów. Ilość wersji iOS oraz fragmentacja urządzeń (iPhony, iPody i iPady) utrudniają dostarczenie niezawodnej aplikacji. Ewentualne problemy zostaną naprawione najszybciej, jak to możliwe.

 

Za wykonanie wszystkich poprawek i wdrożenie nowości bardzo dziękuję Marcinowi z ICODE.pl.

A wszystkim czytelnikom MW – życzę przyjemnego użytkowania!

 

dorota
—————————————–
Masz jakieś pytania, uwagi, sugestie a może zauważyłeś błąd? – koniecznie poinformuj o tym app@mojewypieki.com

 

Przeglądaj wpisy po składnikach:
Dziękuję za zamieszczenie komentarza.

Wszystkie komentarze czytam, choć niestety, nie dam rady na wszystkie odpowiedzieć. Zanim zamieścisz pytanie upewnij się czy nikt nie zadał podobnego (ułatwi Ci to wyszukiwarka zamieszczona w komentarzach). Komentarze z linkami mogą nie zostać opublikowane.

Autorka bloga

Opublikowano 91 komentarzy
Szukaj w komentarzach: