Bardzo dziękujemy za wszystkie zgłoszenia do konkursu 'Wyjątkowy stół' z firmą Gerlach!

Marka Gerlach gości na polskich stołach od ponad 250 lat. Kontynuuje tradycję wyrobów fabryki założonej przez Filipa Szaniawskiego w 1760 roku i oferuje najwyższej jakości produkty stołowe: sztućce, porcelanę, noże kuchenne oraz garnki.

Sztućce Gerlach były wielokrotnie nagradzane w Polsce i za granicą. Noże kuchenne od kilkudziesięciu lat cieszą się pozytywną opinią klientów, a porcelana sygnowana marką Gerlach urzeka niepowtarzalnym wzornictwem. 

Miło mi poinformować, ze nagoda za wyjątkową inscenizację stołu świątecznego przypadła p. Annie Dziok. Oto przygotowana przez p. Annę inscenizacja:

Nagrodą jest przepiękny komplet sztućców Retro 13 szt. do kawy dla 6 osób (wysoki polysk).

Serdecznie gratulujemy!

————————————————–

Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem, więc firma Gerlach postanowiła przedłużyć go na okres świąteczny!

Będzie okazja do pokazania Waszych stołów wraz z pokarmami :-).

Należy przygotować wyjątkową inscenizację stołu świątecznego i uwiecznić ją na zdjęciach. Zdjęcie (lub zdjęcia) konkursowe powinny być w formacie *.jpg w rozmiarze nie większym niż 2Mb.

Prace należy wysłać na adres konkurs@gerlach.com.pl

Konkurs trwa do dnia 20 kwietnia 2012 roku (włącznie).

Przewidziane są 3 nagrody główne:

Nagrodami w konkursie są 3 komplety sztućców marki Gerlach: Flames 14 szt. do kawy dla 6 osób.

Warto zapoznać się również z regulaminem konkursu.

Uwaga: każdy Uczestnik wraz ze zgłoszeniem obowiązany jest przesłać oświadczenie o zgodzie na przetwarzanie jego danych osobowych w celu przeprowadzenia konkursu ("Oświadczenie o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych"); do pobrania na stronie regulaminu konkursu.

 

Gerlach dziękuje za udział w konkursie i zaprasza do wspólnej zabawy!Przeglądaj wpisy po składnikach:
Dziękuję za zamieszczenie komentarza.

Wszystkie komentarze czytam, choć niestety, nie dam rady na wszystkie odpowiedzieć. Zanim zamieścisz pytanie upewnij się czy nikt nie zadał podobnego (ułatwi Ci to wyszukiwarka zamieszczona w komentarzach). Komentarze z linkami mogą nie zostać opublikowane.

Autorka bloga

Opublikowano 14 komentarzy
Szukaj w komentarzach:
 1. Wg mnie stół przygotowany na konkurs a nie Wielkanoc:) za dużo dekoracji a nie ma miejsca na potrawy wielkanocne. Poza tym za wysokie te dekoracje – przeszkadzałyby w rozmowie:) Pozdrawiam serdecznie:)
  Joanna

 2. Aranżacja mało WIELKANOCNA ale może to tylko sugestia…dobrze ,palemki i bukszpanik….powiało sklepem IKEA i to wszystko a białe kiełbaski i jajeczka….to chyba pod stołem 😉

  Piękniejsze są zdjęcia z aranżacją P.Doroty z najnowszego wpisu …i jajeczko i piórko….BOSKIE

 3. w brzuchach gości 🙂

  Mi również podoba się świąteczna aranżacja, gratuluję. I nagroda także świetna, (bardziej podoba mi się poprzedni zestaw konkursowy), w tej aranżacji tylko tych sztućców brakuje!

  P.S. bardzo dobrze, że nie ma miejsca… to chyba całkiem niezła metoda na nieprzytycie w Święta 😉
  P.S. 2 Pani Doroto, podziwiam Panią! 🙂

 4. aranżacja stołu rzeczywiście piękna ale zapytam przekornie: gdzie miejsce na wszystkie miski, półmiski, patery ze wszystkimi frykasami które zwykliśmy zjadać z okazji świąt? ale żeby nie było-i tak mi się podoba:)

 5. Pięknie! Zasłużona nagroda. Marzy mi się, aby mój wielkanocny stół był chociaż w 1/4 tak cudowny, jak nagrodzony.