Dziękujemy bardzo, bardzo mocno za liczny udział w zabawie z AleDobre.pl :-).

Zwycięzcy zostali wytypowani, nagrody przydzielone. Zapraszam na stronę AleDobre.pl, gdzie możecie zapoznać się z wynikami:

WYNIKI KONKURSU ZAGADKOWEGO

 

pozdrawiam ciepło 🙂

dorota

 

Przeglądaj wpisy po składnikach:
Dziękuję za zamieszczenie komentarza.

Wszystkie komentarze czytam, choć niestety, nie dam rady na wszystkie odpowiedzieć. Zanim zamieścisz pytanie upewnij się czy nikt nie zadał podobnego (ułatwi Ci to wyszukiwarka zamieszczona w komentarzach). Komentarze z linkami mogą nie zostać opublikowane.

Autorka bloga

Opublikowano 16 komentarzy
Szukaj w komentarzach:
 1. kruszysia, przecież jest nadal filadelphia w tym przepisie, nigdzie nie zniknęła;)

  Aga, faktycznie dobry jest "Twój smak" Piątnicy i Ostrowii taki naturalny zamiast filadelphii
  pozdrawiam, kto pyta nie błądzi:)
  aga

 2. Ja również mam taką nadzieję. Ja udzieliłam już swojego głosu w konkursie, czekam na neo24, niestety, widać zajmuje to im dużo czasu. Trzeba czekać.

 3. Muszę przyznać, że jest Pani mistrzynią w budowaniu napięcia. Cały dzień odświeżam na przemian bloga i facebooka w oczekiwaniu na wyniki konkursu neo24 i….nic 🙁
  Mam nadzieję, że dziś jednak ukażą się zgodnie z obietnicą, bo w przeciwnym wypadku jutro w kolejny dzień nie będę mogła się skupić na pracy. 🙂

 4. Aga,
  1) kąpiel wodna – wejdź na stronę główną tego blogu, po prawej stronie znajdziesz zakładkę "Porady kulinarne", a po kliknięciu na nią – artykuł "Jak upiec perfekcyjny sernik". Po przeczytaniu będziesz piekła serniki lewą ręką i z zamkniętymi oczami!

  2) w przepisie na sernik biało-czerwony nie ma (już?) "Philadelphii" tylko zwykły twaróg, przeczytaj też wpisy 74 i 76 pod tym przepisem.

  Pozdrowienia!

 5. o tym w jaki sposób zamienić serek philadelphia było już z milion wątków i komentarzy. Pod innymi przepisami z tym serkiem na pewno znajdziesz odpowiedź.
  Kąpiel wodna polega na tym że na jednym z niższych szczebelków w piekarniku kładziesz naczynie z wodą a tuż nad nim formę z ciastem.
  🙂

 6. witam Dorotuś, mam pytanie odnośnie sernika biało czerwonego nie rozumiem "kąpieli wodnej" i czy można zastąpić serek philadelphia innym podobnym bo philadelphi raczej u siebie nie dostanę.