W imieniu marki Bakalland i swoim zapraszam Was na Konkurs Świąteczny :-). 

Do wygrania są piękne nagrody!

 

Nagroda I:

http://dukapolska.com/artykuly-kuchenne-21/akcesoria-kuchenne/gad/zestaw-do-creme-brulee.html

oraz zestaw bakalii Bakalland: orzech laskowy 100 g, orzech włoski 100 g, rodzynki 200 g, śliwka 200 g, migdał 100 g, morela 200 g, żurawina 150 g.

 

 

Nagrody od II do IV:

6 sztuk http://dukapolska.com/bake-forma-do-tarty.html

1 szuka http://dukapolska.com/kitchenpro-forma-do-tarty.html

1 sztuka http://dukapolska.com/kitchenpro-duza-forma-do-tarty.html

oraz zestaw bakalii Bakalland: orzech laskowy 100 g, orzech włoski 100 g, rodzynki 200 g, śliwka 200 g, migdał 100 g, morela 200 g, żurawina 150 g.

 

 

Co trzeba zrobić, by wygrać jedną z nich?

W komentarzu na blogu dodaj przepis oraz zdjęcie (własne) deseru lub wypieku z wykorzystaniem suszonej żurawiny (jeśli przepis nie jest Twoim przepisem autorskim pamiętaj o podaniu autora lub źródła przepisu).

Konkurs zaczyna się już teraz i trwać będzie do 26 grudnia włącznie. Przez ten cały czas czekam na Wasze prace. Po tym terminie wybiorę i nagrodzę 4 najciekawsze i najbardziej pomysłowe prace.

W konkursie mogą wziąć udział wyłącznie użytkownicy zalogowani (jeśli nie masz jeszcze konta na blogu, możesz je założyć tutaj).

Regulamin konkursu.

Życzę miłej zabawy i trzymam kciuki!

 

dorota, mojewypieki.com

Przeglądaj wpisy po składnikach:
Dziękuję za zamieszczenie komentarza.

Wszystkie komentarze czytam, choć niestety, nie dam rady na wszystkie odpowiedzieć. Zanim zamieścisz pytanie upewnij się czy nikt nie zadał podobnego (ułatwi Ci to wyszukiwarka zamieszczona w komentarzach). Komentarze z linkami mogą nie zostać opublikowane.

Autorka bloga

Opublikowano 276 komentarzy
Szukaj w komentarzach: