Wszystkiego, co najlepsze, najradośniejsze i najpogodniejsze – tego życzę wszystkim Czytelnikom blogu Moje Wypieki z okazji zbliżających się świąt :-).

Wiem, wiem, jeszcze kilka dni pozostało, ale ja wyjeżdżam, jak może część z Was, więc czas się pakować.

Życzę Wam stołu pełnego smacznych pokarmów i przepięknych wypieków :-).

 

 

Zostawiam Was z dwoma konkursami, które cały czas trwają. Dla przypomnienia:

konkurs z Pomocnikami Kuchennymi

konkurs z Gerlach

Przepraszam, że nie będę przez ten czas odpowiadać na Wasze komentarze, ale wiem, że sobie poradzicie świetnie, jak zawsze. 

pozdrawiam!

dorota

ps. czy Fluffy nie zamienia się może w lwa? 😉

 

Przeglądaj wpisy po składnikach:
Dziękuję za zamieszczenie komentarza.

Wszystkie komentarze czytam, choć niestety, nie dam rady na wszystkie odpowiedzieć. Zanim zamieścisz pytanie upewnij się czy nikt nie zadał podobnego (ułatwi Ci to wyszukiwarka zamieszczona w komentarzach). Komentarze z linkami mogą nie zostać opublikowane.

Autorka bloga

Opublikowano 112 komentarzy
Szukaj w komentarzach:
 1. Fluffy jest tak cudny ,ze chcialoby sie calowac ta kroliczkowa mordke ! Wyglada jak sliczna, sztuczna zabawka. Tak bym chciala miec takiego pieknego kroliczka ale warunki mieszkaniowe nie pozwalaja. Westchniecie….. Tak kocham wszystkie zwierzeta.
  Fluffy jest piekna bo zywa ozdoba na swieta Wielkanocne.
  Pozdrawiam cala rodzine I Fluffy rowniez.
  Happy Easter I serdeczne pozdrowienia dla Pani , Pani Doroto I Pani calej rodziny.

 2. a ja jestem pewna, że wszyscy szczerze tęsknią i nie wiem skąd u niektórych takie złośliwe komentarze:) sama napisałam, że czekam na nowe przepisy, co nie oznacza, że Dorota nie może odpocząć! otóż, poczekam ile trzeba i życzę Jej naprawdę udanego urlopu, bo dziewczyna zasłużyła; jestem pewna, że wszyscy którzy napisali, żeby wracała, pisali to z sympatycznym uśmiechem na ustach(jak ja) i szczerze brakuje im nowych przepisów i zdjęć, nie wiem po co te kąśliwe uwagi u niektórych:):)trochę luzu, kochani:):):):)pozdrawiam wszystkich!!!

 3. ile można?
  tyle, ile się ma ochotę!

  Dorota zapewne wyjechała do rodziny, która jest ważniejsza niż Twoja potrzeba popatrzenia sobie na nowy przepis.

  Wybaczcie, ale te "gdzie się podziewasz" i "wracaj" przestają brzmieć jak "tęsknimy", a zaczynają jak "nie masz prawa do odpoczynku".